KONST / Litografier / Färglitografi 12144134
*
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 oktober 2018
kl 18:42:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 06:30:54
1
100 kr
28/10 06:31:43
1
200 kr
28/10 06:32:11
1
200 kr
28/10 19:29:50
2
250 kr
29/10 18:24:08
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: boulespelare färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08
*
Ulf Greder
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
nr 1214 4134
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Boulespelare. Signerad, numrerad 99/360, bladets mått: 63x73 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 oktober 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 06:30:54 | 1 | 100 kr |
28/10 06:31:43 | 1 | 200 kr |
28/10 06:32:11 | 1 | 200 kr |
28/10 19:29:50 | 2 | 250 kr |
29/10 18:24:08 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: boulespelare färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:08